Chcete skrášliť svoju pravádzku umeleckou maľbou na stenu ?

TRICK ART, GRAFFITI
UMELECKÁ MAĽBA NA STENU

Služby, ktoré vám ponúkam v oblasti interiérovej a exteriérovej maľby na stenu

Navrhneme interiér, ktorý bude vychádzať z vašich predstáv. Váš domov sa blysne v originálnom štýle s nadčasovým dizajnom a nádychom elegancie.

INTERIÉROVÁ MAĽBA NA STENU

Interiérová maľba má trvácnosť nad 20 rokov. Je odolná voči oterom a je vodou umývateľná. Po zaschnutí sú farby netoxické a je možné pracovať aj s UV farbami.

EXTERIÉROVÁ MAĽBA NA STENU

Maľba v exteriéri má trvácnosť 15 rokov. Je odolná voči vonkajším vplyvom mrazu, dažďu a slnečnému žiareniu.

GRAFFITI A STREET ART MAĽBA NA STENU

Do mojej umeleckej tvorby patria aj graffiti. Malujem 3D graffiti, ktoré budia dojem plastiky.

TRICK ART MAĽBA NA STENU

Trick art je umenie, ktoré vytvára vizuálne ilúzie, ktoré dokážu oklamať náš mozog. Je to hra umelca a pozorovateľa. Výsledkom je že, človek, ktorý sa do maľby postaví, sa stáva jej súčasťou.

ČO VŠETKO VIEM NAMAĽOVAŤ?

V tvorení malieb na stenu sa nekladú medze. Je mnoho štýlov, ktoré je možné kombinovať tak, aby sa splnila predstava zákazníka. Výsledok bude vždy originálny a jedinečný. Ak nemáte jasnú predstavu vždy je možné skĺbiť vaše požiadavky a možnosti s mojimi schopnosťami a spoločne vytvoriť originálne dielo, ktoré priláka, zaujme, či pobaví klienta, prípadne zútulní či naopak vyhrotí priestor.

ČO VŠETKO JE V CENE ?

V cene je zahrnutý materiál, práca a náklady na cestu. Záleží od požiadaviek, podmienok a samotnom prevedení maľby. Dopredu nie je presne jasné koľko zákazka bude stáť. Záleží na stave steny, veľkosti, náročnosti detailov a množstva farieb v maľbe. Osobne uprednostňujem kvalitné farby, aby sa zachovala trvácnosť diela. Pre cenovú kalkuláciu mi prosím napíšte svoju predstavu, pošlite fotku a rozmer steny.

AKO DLHO TO VYDRŽÍ?

Používam najkvalitnejšie farby, ktoré majú trvácnosť na upravenej exteriérovej fasáde 15 rokov. Farby sú odolné voči UV žiareniu, obsahujú lak, sú netoxické a vodou umývateľné.

AKO DLHO TO TRVÁ?

Záleží od veľkosti a detailnosti zákazky. Pri menších zákazkách je to pár hodín, no pri veľkých zákazkách to môže byť aj niekoľko dní.